Widget Image

O nás

Každý Slovák si zaslúži pre svoj domov kvalitný nábytok a dúfame, že si svoje miesto u vás nájde aj ten náš.

Pondelok - Piatok: 8:00 - 16:00
Sobota: 9:00 - 12:00
Pracovná doba: Po-Pia 08:00 - 16:00
Nájdete nás: Babulicov Vrch 372, 91613 Kostolné
Kontakt: +421 907 751 047
Sledujte nás:

Pri výrobe nábytku prekonávame vaše očakávania

Slovenský výrobca vstavaných skríň, kuchynských liniek, skríň a nábytku na mieru.


Naším cieľom je pri výrobe nábytku prekonať očakávania kvality. Na každý výrobok, ktorý vyrábame, sa vzťahuje naša záruka. Každý Slovák si zaslúži pre svoj domov kvalitný nábytok a dúfame, že si svoje miesto u vás nájde aj ten náš.

Naše vstavané skrine, kuchynské linky, či skrine sú vyrobené tak, aby vydržali a aby obstáli v skúške času. Štýlový a odolný nábytok z lamino dosiek EGGER je zaručene vyrobený v najvyššej možnej kvalite. Venujeme sa výrobe nábytku, ktorý je dobre navrhnutý a vhodný pre daný účel. Nielenže je možné každú položku nábytku prispôsobiť tak, aby vyhovovala vašim požiadavkám, ale pomôžeme vám nájsť niečo, čo vyhovuje vášmu priestoru a vášmu rozpočtu.

Zjednodušujeme postup tým, že ponúkame online zákaznícke služby, ktoré sú tu preto, aby vám pomohli a podporili vás. Stolárstvo Svatík so sídlom v okrese Myjava s hrdosťou dodáva kvalitné kusy nábytku, ktoré vylepšia váš domov a dodajú vám pocit každodenného trvalého luxusu.

Naším záväzkom je poskytovať nadštandardné služby pri výrobe kvalitného nábytku vyrobeného na Slovensku a ktorý je navrhnutý tak, aby zaujal!

Zamerajte si váš priestor podľa našeho návodu, použite konfigurátor vstavaných skríň, alebo nám pošlite predstavu o vašom rozpočte. Všetky aplikácie sú k dispozícii online.

vstavane-skrine-svatik

Naše služby

Vyrábame cenovo dostupné vstavané skrine, kuchynské linky a nábytok na mieru, ktoré sú prístupné pre všetkých.

vstavane-skrine-svatik
Vstavané skrine

Jedna vec, ktorá často chýba vo väčšine spální, najmä v tých menších, je správna organizácia priestoru. Avšak výberom bezchybnej vstavanej skrine, to môžete ukončiť raz a navždy.

kuchynske-linky-svatik
Kuchynské linky

Vyrobíme kuchyňu vašich snov bez toho, aby ste rozbili bank. Chápeme, že navrhnutie kuchyne nie je jednoduché, vyžaduje veľa času a premýšľania, preto sme tu, aby sme pomohli.

Skrine na mieru

Potrebujete doplniť váš nový obytný priestor? Pre vašu kuchyňu, kúpeľňu, spálňu, garáž alebo kanceláriu vyrobíme a nainštalujeme skrine i skrinky na mieru podľa moderných a klasických vzorov.

Pondelok - Piatok 8:00 - 16:00 hodiny
Sobota 9:00 - 12:00 hodiny