Widget Image

O nás

Každý Slovák si zaslúži pre svoj domov kvalitný nábytok a dúfame, že si svoje miesto u vás nájde aj ten náš.

Pondelok - Piatok: 8:00 - 16:00
Sobota: 9:00 - 12:00
Pracovná doba: Po-Pia 08:00 - 16:00
Nájdete nás: Babulicov Vrch 372, 91613 Kostolné
Kontakt: +421 907 751 047
Sledujte nás:

Usporiadanie vstavanej skrine. Inšpirujte sa!

Máte všade neporiadok a zdá sa, že nenájdete ideálne miesto na uloženie všetkých vašich vecí každodennej potreby a ich organizáciu? To je nepretržitý boj, ktorý sa časom iba stupňuje. Avšak výberom správneho nábytku do spálne, to môžete ukončiť raz a navždy. Prečo neinvestovať do štýlovej vstavanej skrine, ktorá vám nielenže ponúkne organizovaný poriadok, ktorý potrebujete, ale aj doplní váš priestor v spálni štýlovým prvkom.

Prinášame vám rad vstavaných skríň tak, že sa zmestíte aj do tých najmenších zákutí vo vašej spálni, či kancelárie a urobia zázraky, ktoré vám pomôžu zbaviť sa všetkého toho neporiadku, ktorý všade máte. V ponuke mnohých riešení stolárstva Svatík nájdete inšpirácie s policami, krátkym/dlhým vešaním, úložnými systémami, zásuvkami, miestom na topánky, priestormi pre cestovné kufre a podobne. Všetky tieto kusy nábytku sú nielen esteticky príjemné, ale vydržia aj skúšku časom. Vyberte si teda s istotou a nebudete vôbec sklamaní.

Nekonečné možnosti s elegantnou vstavanou skriňou.

Inšpirujte sa modulovým systémom vstavaných skríň na mieru a vyskladajte si zostavu vašich snov.

Upozornenie: Šatníkové korpusy rady 50/100 môžu mať upravenú šírku v rozmedzí od 50 do 100 cm.

Máte vlastnú predstavu o usporiadaní vstavanej skrine? Chcete si vybrať dekor povrchu, alebo si želáte nezáväzný cenový návrh? Zašlite nám váš náčrt, alebo použite konfigurátor.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.